Chata nad Walden

menu:

O mnie
Rolnictwo ekologiczne
Makrobiotyka
Krótkowzroczność
Kulinaria
Survival
Bibliografia
Księga gości
Cytaty, Wiersze
Galeria
Linki


###

All rights allowed

###

Kontakt: dancio_85@o2.pl


Ostatnia aktualizacja - 16 III 2008

Witam wszystkich! Jestem studentem IV roku fizyki na UMK. Jak po lewo widać moje zainteresowania sa bardzo różnorodne... (a poza tym: jazda na rowerze, jogging, taniec, gry zespołowe, szachy; ciagła nauka podstaw gry na gitarze:), miewanie setek pomysłów na sekunde, których nigdy nie realizuje... Poszukuje osób o podobnych zainteresowaniach (a może skrajnie innych;), którzy razem ze mna współtworzyliby ta stronkę... W necie bardzo mało jest (ciekawych) rzeczy na temat np rolnictwa, ogrodnictwa ekologicznego, makrobiotyki, krótkowzroczności, a może jeszcze czegoś innego co warte byłoby zamieszczenia tutaj - ja chciałbym w tym miejscu systematyzować te zasoby, zamieszczać własne oraz Wasze... czekam na propozycje...

Woli ścisłości dla niewtajemniczonych:
Czasami podpisuje się nikiem walden (czyt. łolden), ale niektórzy zobacza na logo(Chata nad Walden) i powiedza: bezsens - powinno być Chata Waldena. Otóż obecne logo jest prawidłowe gdyż Walden to jest w rzeczywistości jezioro i też tytuł ksiażki, która napisał H.D Thoreau (autor także min. ksiażek: ,,Cywilne nieposłuszeństwo'', oraz ,,{ycie bez zasad'').Aktualności:


16:50 2007-09-16
A więc zakupiłem sobie cyfrzaka i robie zdjęcia (galeria/do poogladania). Mam nadzieję, że sukcesywnie będę wklejać kolejne.

06-09-07
Jedyna nowościa jest ten wpis:D nadmieniajacy, że zapał prowadzenia stronki został utracony:). Jakichś nowości prosze się nie spodziewać. Może kiedy trochę zdjęć wrzuce (ale watpie). To by było na tyle.

21:11 06-06-21
Taaak, maja zamiar być wprowadzane jakieś nowości, rozszerze chyba galerię, bo zamierzam zakupić cyfszaka i popykać jakieś profesjonalne zdjecia;)
Zamierzam też trochę popracować nad treścia (zamieścić jakieś praktyczne rzeczy, "ożywić ja trochę";) (Teoretycznie się wydawało, że nie ma żadnej różnicy między teoria a praktyka, lecz w praktyce widać jest)

14:28 06-03-12
Mało nowości, więcej usprawnień (już chyba lepiej stronka działa w Operze), pozdr

11:45 05-12-24
A jednak... tło jest, kolorków trochę zawitało (; Podziękowania przy okazji dla Magdy za wpis i za mobilizacje do działania). Nowości narazie niewiele (poza szata graficzna) i poprawieniem ortów;). W planach utworzenie działu zwiazanego z ekologia (praktyczne sposoby ochrony środowiska) <- (ale jeszcze nie mam pomysłu co do formy i treści), od pewnego czasu myślę także nad stworzeniem jakiegoś forum... co by widocznie i Grecia satysfakcjonowało:)... Mam nadzieję że wezmę się za to w lutym.
Ad. nowości: w dziale o rolnictwie nowości sa od góry, o krótkowzroczności od dołu, a cytaty i wiersze umieszczane sa zupełnie przypadkowo;) Mam nadzieję że się połapiecie...

21:52 05-09-30
Hmm... Księga gości działa już od dawna (podziekowania dla Ethifa za jej stworzenie), proszę chętnych o wpisywanie się. Dzieki za pierwszy i narazie jedyny wpis od KWI:). Nowy dział - galeria z narazie kilkoma fotosami. Miłego ogladania.

22:00 05-08-30
Już wiem, że forum raczej nie będzie, nie widze zainteresowania narazie. Myślę o zrobieniu Księgi Gości, nie wiem po co, ale może będzie (oczywiście wszystkie bezpotstawne bluzgi będa usuwane). Ostatnio trochę porzadkuje strone... Kilka nowości właściwie w każdym dziale...

Wykonano przez dancio - II 2005